Партнери otis 1

Компанія, рухома духом інновацій, є провідним у світі виробником продуктів для перевезення людей та має за плечима унікальний 160-річний досвід роботи в галузі. Ще у 1861 році, Чарльз Отіс пообіцяв: особисто забезпечити безпеку, надійність і функціональність кожного ліфта і сучасна компанія слідує цьому принципу без компромісів. Цінності, що визначають компанію OTIS – це індивідуальний підхід до обслуговування та рішення, орієнтовані на унікальні потреби кожного клієнта, новаторський дух та довіра замовників.

Партнери epicentr 2

«Епіцентр» – національна мережа торгових центрів, лідер з роздрібної торгівлі в Україні. Тут ви маєте можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «від і до», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

Компанія розпочала свою діяльність 6 грудня 2003 року з відкриття першого гіпермаркету у місті Києві. Відтоді Епіцентр динамічно розвивається і впевнено розширюється, охоплюючи не тільки обласні центри, а й районні міста. На сьогодні Епіцентр – найбільша торгово-роздрібна мережа, що налічує ​​59 торгових центрів загальною площею понад 1 млн кв. м.

Партнери novalinia 3

Нова лінія — мережа гіпермаркетів формату «DIY» (Do It Yourself — «зроби сам»), що складається з 14 гіпермаркетів в 10 областях. Була заснована 2001 року. Наразі мережею «Нова лінія» володіє компанія «ЕпіцентрК», яка з 2013 року володіє також і мережею «Епіцентр».

Партнери logo 4

Завод віконних конструкцій, ключем до успіху якого вже понад 13 років є висока якість, європейські стандарти виробництва, команда професіоналів та мета рухатись вперед.

Компанія з центральним офісом у місті Ужгород на сьогодні має офіційні представництва у Закарпатській та Львівській областях, а також у Словаччині та Німеччині.

Вся команда Нобілекс щодня працює над тим, аби замовлення були виготовлені якісно та швидко. Всі ланки виробництва, від автоматизованих процесів до пильного нагляду унікальних фахівців, злагоджено працюють, аби вікна для Вашого дому були довговічними та надійними, підкреслювали та доповнювали стиль Вашого інтер‘єру.

Компанія гарантує відмінний сервіс та найвищу якість, Ваш комфорт та безпеку, адже створює не просто вікна, а затишок для Вашого дому.

Партнери theone 5

Одна з провідних українських студій архітектури та дизайну, засновником якої є Мирослав Семен, головний офіс знаходиться у місті Ужгород. Амбітна команда молодих професіоналів створює інтер’єр та архітектуру, яка змінює світ навколо. 8 років досвіду, успішно реалізовані проєкти не лише в Ужгороді та Україні, а й по усьому світу дають законне право стверджувати, що студія архітектури та дизайну The One створює нове післязавтра.

Партнери logo zbk 6

Завод “Закарпатська Будівельна Кераміка” ТОВ “Русинія” є найбільшим комплексним підприємством з виготовлення виробів стінової кераміки в Західній Україні.

Завод розташований у Закарпатській області в селі Іванівці на відстані 12 км від міста Мукачева в безпосередній близькості від основних транспортних магістралей (міжнародна траса Київ-Чоп та залізнична станція Мукачево).

Завод введений в експлуатацію в 2011 році з використанням нового обладнання провідних європейських фірм, таких як Metalcértima (Португалія), Bongioanni (Італія), Verdes (Іспанія).

Проектна потужність заводу складає 75-80 мільйонів штук умовної цегли на рік.

Партнери krubeton 7

Бренд KRUBETON ‒ це найтехнологічніше підприємство Прикарпаття у сфері виробництва бетону та залізобетонних виробів.

Історія KRUBETON розпочалась в далекому 1967р. із Ямницького заводу залізобетонних виробів тресту «Укрводзалізобетон».

За понад 50-ти річний життєвий шлях підприємства, відбулося багато змін, реорганізацій, перебудов.
Сьогодні ДП «Спецзалізобетон» є частиною світового бренду IFCEM та успішно працює на ринку під торговою маркою KRUBETON.

ПрАТ «Івано-Франківськцемент» – сучасний високотехнологічний виробничий комплекс будівельної індустрії, що увійшов у 20-ку найкраще технологічно оснащених цементних виробництв світу за висновками Світового Банку в 2014 р.

Партнери kpb logo 14 8

ТОВ «КПБ-ІНВЕСТ» – Центр комплектації фірми «Хенкель Баутехнік (Україна)». Провідний постачальник будівельних і облицювальних матеріалів на ринку Закарпатської області.

Компанія пропонує широкий спектр продукції під ТМ Ceresit, Thomsit, Polybit, Момент та ін. як у вигляді окремих матеріалів, так і у вигляді комплексних і багатокомпонентних готових системних рішень по облицюванню, теплоізоляції і оздобленню фасадів, систем улаштування полів, гідроізоляції та гідрофобізації. Також в асортименті є матеріали для підготовки поверхонь під оздоблення, герметики, монтажні піни, штукатурки.

Партнери sbm 9

ВАШ НАДІЙНИЙ та ПРОФЕСІЙНИЙ ПАРТНЕР на ринку охоронних послуг і безпеки фізичних та юридичних осіб, підприємств всіх форм власності, нерухомості й майна власників, фізичної охорони об’єктів, забезпечення захисту життя і здоров’я громадян та приватних осіб.

Нова перспективна охоронна структура, правовий статус якої підтверджений нормативно-законодавчими актами та ліцензією на охоронну діяльність, заснована за вищими критеріями професійних вимог на ринку охоронних послуг та безпеки з метою використання чітко регламентованих багатофункціональних форм БЕЗПЕКИ та Охоронного сервісу, що визначає напрям правової відповідності та відповідальності Агенції, як діючого суб’єкта на ринку охоронних послуг у сфері приватної охорони та безпеки власності підприємств, нерухомості й майна власників, захисту фізичних і юридичних осіб, забезпечення дотримання прав і свобод, захисту громадян й приватних осіб.

Партнери termotrans 10

Постачальник насосного, котельного та водоочисного обладнання.

Партнери vodjanyj 11

Компанія «Водяний» є провідним лідером галузі систем опалення, водопостачання та водовідведення з 1997 року. Пропонуємо лише перевірені, оптимальні рішення на високому професійному рівні.

Ми надаємо своїм Клієнтам повний перелік послуг з проектування, монтажу, ремонту та сервісного обслуговування інженерних систем. Виконуємо роботи будь-якої складності, використовуючи найсучасніше обладнання і новітні технологічні рішення.

Зворотний зв'язок

    Buy now