Команда Traksler Development розпочала свою діяльність на ринку міста Ужгорода у 2005 році зі зведення невеликого житлового комплексу в одній із центральних частин міста. Сьогодні ж наша девелоперська компанія надає повний комплекс послуг, забезпечуючи будівництво, розвиток, управління та реалізацію житлової та комерційної нерухомості в Ужгороді.

У фокусі компанії – житлові комплекси під ключ. Вже сьогодні створено понад 70 000 м2 площі для життя і бізнесу та ще близько 50 000 м2 зводяться просто зараз.

Для своїх проєктів ми обираємо таке розміщення, яке наповнене інфраструктурним потенціалом, створює майбутнім власникам додаткові можливості для життя, роботи й дозвілля. Ми переконані, що зручне розташування місця проживання, хороша транспортна розв’язка, близькість до зупинок громадського транспорту, закладів освіти та популярних об’єктів інфраструктури мають бути не перевагами, а обов’язковими критеріями кожного забудовника…

16

РОКІВ НА РИНКУ

70235

КВАДРАТНИХ МЕТРІВ ЗВЕДЕНО

830

КВАРТИР ЗБУДОВАНО

Про нас trksler1 1

Traksler Development зайшов на ринок нерухомості Ужгорода із бажанням розвивати рідне місто та покращувати умови проживання наших співмешканців. З часом бажання переросло в конкретні цілі та сформувало місію компанії — будуємо майбутнє! Майбутнє, в якому комфортно жити ужгородцям. Будівництво дитячого майданчика, освітлення та озеленення, створення паркомісць та місць для відпочинку — це обов’язкові заходи для облаштування кожного житлового комплексу. Саме продуманий благоустрій прилеглої території, низка комерційних будівель, що забезпечують зручну внутрішню інфраструктуру, в тандемі з якісним житлом створюють зручний та комфортний суспільний простір. Саме такий продукт, що покращує середовище для життя, ми пропонуємо нашим клієнтам.

Роберт Тракслер

Простір життя людини сьогодні — значно більше, ніж квартира. Ми усі хочемо почувати себе впевнено, безпечно та зручно на подвір’ї, на території довкола будинку, на вулиці. Тому виникає потреба у комфортних громадських просторах на території сучасних житлових комплексів: подвір’ях, площах та вулицях. Ергономічні під’їзди, продумані суспільні простори, зручна інфраструктура для спорту та відпочинку, двори без машин та безпечні дитячі майданчики – ми робимо все, аби комфорт наших мешканців не обмежувався лише квартирою.

Ми змінюємо міське середовище та наповнюємо його новими сенсами, новими архітектурними символами та новою якістю життя.⠀

Кожен з будинків Traksler Development оживає не тоді, коли на подвір’ї вимощена остання бруківка чи висаджене останнє дерево. А тоді, коли сусіди починають називати одне одного на ім’я. Велику роль у цьому відіграють саме дружні спільні простори, де можна разом випити кави, відпочити, погуляти з дітьми, завести дружню бесіду. Ми переконались у цьому вже неодноразово завдяки подвір’ям у ЖК «Едельвейс», «Вишневий сад», «Вишневий» та впевнені, що й у ЖК «Квадрат» станемо свідками добросусідських, дружніх стосунків мешканців-однодумців.

У своїй роботі ми незмінно слідуємо своїй місії, безкомпромісно дотримуючись основних принципів:

 • Створення міського простору.

  Ми створюємо суспільне середовище, що приваблює людей, бізнес та задає стандарти якості на ринку.

 • Людиноцентрична архітектура.

  Ми створюємо привітні й дружні простори, де кожна людина, незважаючи на вік чи статус, почуває себе комфортно.

 • Управління інноваціями.

  Забезпечуємо сталий розвиток середовища та об’єктів, які створюємо, впроваджуючи інновації на всіх етапах: від проектування до обслуговування вже зданих в експлуатацію об’єктів.

 • Етика бізнесу.

  Стратегія партнерства, заснована на довірі та безумовному виконанні зобов’язань.

Traksler Development – це більше, ніж будівництво. Це створення комфортного житла, функціонального громадського простору та сучасного міського середовища.

Створювати комфортне середовище для містян – ось наша головна мета. Наше кредо – будуємо майбутнє рідного міста!

НАШІ НАГОРОДИ

Про нас zhk kvadrat 2
Про нас traksler development 3
Про нас sertyfikat 2017 4

ВІДЕО ПРО НАС

icons8-circled-play-100

Зворотний зв'язок

  Buy now