ПРО ПРОЕКТ

Житловий комплекс «Квадрат» – це новий сучасний життєвий простір, що гармонійно поєднує в собі затишну атмосферу заміського помешкання та усі зручності динамічного активного міста. ЖК «Квадрат» розташований у передмісті Ужгорода, яке плавно переходить у найбільш заселений та новий житловий район міста, що у свою чергу забезпечує зручне транспортне сполучення, розвинену інфраструктуру, близькість закладів сфери освіти, медицини, а також торгових, спортивних та розважальних об’єктів.

ЖК Квадрат map 1

Закарпатська обл., с. Минай, вул. Волошина

ЖК Квадрат plan 2

414 квартир

ЖК Квадрат todo 3

Проект на стадії будівництва

Окрім зручного місця розташування житлового комплексу майбутні мешканці отримають цілий ряд переваг, зокрема це:

  • закрита територія з цілодобовим відеоспостереженням та власною охороною
  • облаштовані паркомісця із дотриманням концепції «двір без машин»
  • велика кількість зелених насаджень
  • безпечні дитячі ігрові майданчики
  • затишна зона для відпочинку
  • функціональний спортивний майданчик для дорослих
  • спеціально відведене місце для вигулу домашніх улюбленців

На території комплексу знаходитиметься 6 житлових будинків висотою у 5-6 поверхів та 2 споруди комерційного призначення, що зосередять у собі внутрішню інфраструктуру та забезпечать максимальний щоденний комфорт жителів комплексу. Тут розташовуватимуться продуктовий супермаркет, центр дитячого розвитку, салони краси, фітнес-зал, аптеки та медичні заклади, кав’ярні та сімейне кафе. На території у понад 3,6 га передбачено також велику кількість паркомісць, як для самих мешканців, так і для гостей комплексу. До послуг мешканців 414-и квартир житлового комплексу 84 гаражі та 460 місць паркінгу. Для комфортного побуту мешканців нашого комплексу ми передбачили також у кожному будинку на першому поверсі комори та приміщення загального користування для тимчасового зберігання дитячих візочків, велосипедів і т.п.

Ми, як і раніше, дбаємо про максимальну зручність проживання наших мешканців та при цьому не забуваємо про зовнішній вигляд комплексу. Саме тому відповідно до проекту усі лоджії в будинках при здачі будуть засклені з дотриманням максимальної енергоефективності, швидкісний інтернет та кабельне телебачення будуть уніфіковані та підведені до кожної квартири. Окрім того, ми гарантуємо 10-річне обслуговування комплексу, що включає в себе охорону, освітлення та прибирання території, вивіз сміття та роботу великогабаритних сучасних ліфтів. Ми попіклувались про те, аби Ви, придбавши житло у новобудові, могли насолоджуватись усіма його перевагами, не турбуючись про щоденні побутові клопоти чи недобросовісних сусідів.

Незмінна якість будівельних робіт, використання екологічно чистих матеріалів, застосування сучасних технологій у будівництві та інженерному оснащенні комплексу, співпраця тільки з надійними та перевіреними часом постачальниками, урахування індивідуальних побажань кожного покупця є надійним фундаментом успішності житлового комплексу «Квадрат».

Уже сьогодні Ви можете переконатися у якості нашого будівництва, адже усі раніше зведені нами житлові комплекси повністю розкуплені та заселені щасливими власниками. Тож не втрачайте шанс зробити вигідну інвестицію у своє якісно нове майбутнє житло. Будуємо майбутнє разом!

ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО

КВАРТИРИ В ЖК “КВАДРАТ”

Обираючи один із варіантів свого майбутнього житла, будь то практична 1-кімнатна, функціональна 2-кімнатна чи простора й розкішна 3-кімнатна квартира, Ви маєте можливість внести свої корективи у її планування, відповідно до своїх уподобань та потреб.

Buy now